SLIMMER - Prosím, čekejte...
Prosím, čekejte...
  • Jste v bezpečném nákupního procesu.
  • Záruka původního nákupu.

Objednávka přijata. Děkuji!

« návrat na hlavní stránku

Od vytoužené postavy vás dělí poslední krok!

SLIMMER je v současnosti nejsilnější, 100% přírodní doplněk stravy na hubnutí. Byly v něm použity inovativní malinové ketony, podporované extraktem ze zeleného čaje a kofeinem. Správný poměr aktivních složek tvoří unikátní složení a zároveň zajišťuje nejlepší hubnoucí výsledky.

Hubnutí s pomocí SLIMMERU je v současnosti nejrychlejší e nejbezpečnější způsob rychlého poklesu váhy. Díky němu můžete zhubnout až 10-15 kg během 4-6 týdnů. Nečekejte - objednávejte nyní!
  • Dodání zdarma Dodání zdarma
  • Záruka diskrétnosti Záruka diskrétnosti
  • Vrácení Vrácení do 90 dní
1

Vyberte si balíček SLIMMER

balíček 3

Kúra NEJVĚTŠÍ ÚSPORA

6měsíční hubnoucí terapie
3 balení + 3 balení ZDARMA!


Plná, půlroční hubnoucí kúra vám umožní zbavit se tolika kilogramů, kolik potřebujete. Na stálo upravíte svůj metabolismus, vylepšíte výsledky vyšetření, budete vypadat a cítit se mnohem mladší. Kromě toho díky energii navíc dokážete mnohem více věcí v soukromém a profesním životě. V tomto balíčku získáte 3 balení SLIMMERU zcela ZDARMA!

Běžná cena: 8700 Kč.

6 balení 2499 Kč
balíček 2

DOPORUČENÁ kúra

3měsíční hubnoucí terapie
2 balení + 1 balení ZDARMA!


Díky 3měsíční hubnoucí kúře získáte při hubnutí výrazných výsledků. Zhubnete minimálně 18 kgstrong>, vylepšíte metabolismus, očistíte organismus od všech toxinů, vylepšíte výsledky vyšetření a budete se cítit zdravější a také si všimnete výrazného přílivu životní energie. V tomto balíčku získáte 1 balení SLIMMERU zcela zdarma!

Běžná cena: 4350 Kč.

3 balení 1599 Kč
balíček 1

Kúra ZAČÁTEK

Měsíční hubnoucí terapie
1 balení SLIMMERU


Chcete rychle shodit až 10 kg, ale nejste si jistí, jestli budete používat terapii déle než měsíc? V takovém případě si objednejte jedno balení, které stačí na 30 dní terapie - budete po nich litovat, že jste si neobjednali více!

Běžná cena: 1450 Kč.

1 balení 899 Kč

V balíčku zajišťujeme také:

Záruku účinnosti

Záruku účinnosti

Jsme si jisti účinností našeho doplňku stravy. Proto vám, pokud terapie nesplní vaše očekávání, vrátíme peníze za každé nenačaté balení přípravku.
Produkt pro každého

Produkt pro každého

SLIMMER byl vytvořen s ohledem jak na ženy, tak na muže, kteří se chtějí trvale zbavit nadbytečných kilogramů. Proto je také náš produkt, nezávisle na tom, které pohlaví zastupujete, vhodný právě pro vás.
Trvalé výsledky

Trvalé výsledky

Výsledky snížení hmotnosti, kterých se vám podaří dosáhnout díky SLIMMERU, jsou trvalé. Znamená to, že po přerušení jeho používání vám nehrozí návrat k předchozí váze. Při užívání SLIMMERU se také nevyskytuje jo-jo efekt. Až bude dosažená váha pro vás vhodná, můžete užívání doplňku stravy ukončit.
Bezpečnost

Bezpečnost

Náš produkt byl vytvořen z 100% přírodních a bezpečných složek. Kromě toho byl SLIMMER registrován u Hlavního sanitárního inspektorátu a také důkladně prozkoumán laboratoří Hamilton Poland. To vše zajišťuje nejvyšší kvalitu produktu a také maximální bezpečnost jeho používání.
Diskrétnost

Diskrétnost

Dbáme na nejvyšší diskrétnost našich zásilek. Výrobek balíme do bílé neoznačené bublinkové obálky, která nijak neupozorňuje na obsah. Kurýr vás navíc bude předem informovat o plánovaném termínu doručení, díky tomu si budete moci naplánovat její osobní převzetí.
Naprostá důvěrnost

Naprostá důvěrnost

Spojení s našimi stránkami je kódované s pomocí certifikátu SSL, což zajišťuje naprosté bezpečí přenosu dat. Údaje našich zákazníků rovněž nezpřístupňujeme externím subjektům, dbáme tak o vaše soukromí na té nejvyšší možné úrovni.
rychlé doručení

Rychlé doručení

Každou naši objednávku realizujeme ten samý den (v případě jejího složení do 12. hodiny) nebo následující pracovní den. Zásilky jsou realizovány prioritní mezinárodní kurýrní zásilkou - balíček dorazí během 7 dní od uhrazení objednávky.
2

Vyplňte formulář

6 balení
3 balení
1 balení
3

Zvolte způsob platby

Na dobírku (+100 CZK)
Vyberte si platbu na dobírku, abyste za objednávku zaplatili kurýrovi při převzetí zásilk/
PayPal / Kreditní Karta
Vyberte platbu PayPal pro zaplacení prostřednictvím bezpečné platby PayPal.
Převod
Vyberte si tradiční převod pro uhrazení objednávky tradičním převodem ze své banky nebo na poště.
4

Podat objednávku

Objednávka: - -
Doprava: Zdarma 0 CZK
Celkem: -
Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů Health Boosters Sp. z o.o. pro marketingové a obchodní účely, včetně svěření zpracování mých osobních údajů jiným subjektům, které mají sídlo na území Evropského hospodářského prostoru.
Seznámil jsem se s obsahem obchodních podmínek a přijímám jejich ustanovení.

Podání objednávky s sebou nese povinnost platit.

  • Przelewy on-line